• ‫אנא מלא/י את הפרטים הבאים‬ ונציגנו יצרו עימך קשר בהקדם:‬

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל*

  הערות

  * שדה חובה
 • ייעוץ בקבלה ללימודים בחו"ל

  נעים להכיר

  החזון שלנו

  אנחנו מאמינים בהשכלה.
  אנחנו מאמינים שהשכלה היא שער הכניסה לקריירה מלאת סיפוק ולחיים מאושרים.
  כדי להתקדם בעולם כמו שלנו אדם צריך יתרון יחסי. אחד היתרונות הגדולים ביותר כיום
  הוא להיות בוגר אוניברסיטה אמריקאית יוקרתית. מסלול הקבלה לאוניברסיטה בארה"ב הוא מהקשים ביותר ומצריך הבנה, ניסיון והכרות עם האנשים הנכונים.

  אנחנו בחברת THE WAY IN מתחייבים ליצר לך את היתרון היחסי אשר יוביל אותך בשערי הכניסה של אוניברסיטאות היוקרה האמריקאיות. אנו מתחייבים לצעוד לצידך לאורך כל הדרך ולהקנות לך את הכלים המתאימים. לתת לך את ההכוונה והיעוץ המקיפים ביותר אשר כוללים עיצוב אסטרטגיה מותאמת אישית להצלחה.

  הצלחה אשר מתחילה בישראל, במציאת תשובות לשאלות הראשונות, כמו מה ללמוד ואיפה, דרך הכנה מדוקדקת למסלול הקבלה האימתני, תכנון הפן הפיננסי, הנחייה דרך סבך חוקי ההגירה בארה"ב ועד תכנון הנסיעה לארה"ב, מציאת מקום מגורים באזור האוניברסיטה בארה"ב, עזרה בתכנון המעבר, ותשובות לשאלות חשובות בנושאים כמו ביטוח בריאות, הלוואות ואיך מעברים משפחה שלמה לארה"ב.

  THE WAY IN פועלת דרך משרדנו הראשיים בארה"ב, בעיר ניו יורק תחת הנהגתה של יוליה גורודצקי, ישראלית עורכת דין אמריקאית, ויועצת לימודים אקדמאים בעלת ניסיון רב.

  בסיס הלקוחות שלנו הינו סלקטיבי ביותר, שכן הצלחתנו מבוססת על המוניטין והקשרים האישים שלנו עם נציגי ועדות הקבלה באוניברסיטאות העילית ובקולג'ים היוקרתיים. אנו בוחרים לעבוד רק עם לקוחות שאנו מאמינים כי יצליחו באופן הטוב ביותר, תחת הליווי וההכוונה שלנו.

  ניקח אותך כלקוח רק אם אנחנו מאמינים שנוכל לעזור לך. ההצלחה שלך היא המוניטין שלנו.