• ‫אנא מלא/י את הפרטים הבאים‬ ונציגנו יצרו עימך קשר בהקדם:‬

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל*

  הערות

  * שדה חובה
 • ייעוץ בקבלה ללימודים בחו"ל

  נעים להכיר

  מה היתרון של חברת ייעוץ אשר מבוססת בארה"ב?

  תהליך הקבלה הינו תהליך רב שלבי ודינמי אשר מושפע מהמצב הכלכלי ושוק העבודה האמריקאי. אצבע על הדופק של המציאות האמריקאית הינה מפתח בטוח להצלחה.

  יועץ מקצועי אשר חי בארה"ב, עובד עם האנשים הנכונים ומכיר את האופי הייחודי של כל אוניברסיטה הוא יתרון אדיר.
  צוות היועצים שלנו מכיר באופן אישי את הנציגים בועדות הקבלה, פוגש בהם בכנסים שנתיים, ומקיים איתם קשר רציף.


  אנחנו מבינים מול מי אתה עומד ומי הם האנשים המכהנים בועדות הקבלה של אוניברסיטאות העילית בארה"ב.
  כדי לתפוס את עינו של חבר הועדה, חובה עליך לדעת אילו מילות מפתח הוא מחפש. אם בקשת הקבלה השלך תהיה "חלבית", כלומר טובה אבל לא מעולה, היא תמצא את עצמה בפח המחזור. בזמן שחלק מחברי הועדות הינם בוגרי מוסד הלימודים, רוב רובם הינם אנשי מנהלה, אשר לא בהכרח למדו במוסד בו הם עובדים ואשר באים מרקע צנוע יותר ומקבלים משכורות צנועות ממוסד הלימודים. הלכה למעשה תחום עיסוקם אינו קריאת מאמרים או קריאת בקשות קבלה וכתוצאה מכך כמות הזמן הממוצעת שחבר ועדה כזה משקיע בקריאת חיבור אישי הינה כ 2-3 דקות בממוצע.


  אנחנו מבינים את המציאות הישראלית ויודעים איך להציג את הלקוחות הישראלים שלנו בדרך הייחודית והנחשקת ביותר.
  כדי ללכת בדרך הנכונה, ישנם מהלכים אשר יאפשרו לך להציג את המועמדות באופן הטוב ביותר ולהמנע מנפילה במכשולים הרבים העומדים בפני תלמידים בינלאומיים. סטודנט אמריקאי ממוצע מתחיל את תהליך הקבלה כבר מהבית ספר היסודי (חלקם כבר מגיל גן), כדי לבנות קורות חיים חזקים מספיק כדי להרשים את אוניברסיטאות העלית בארה"ב. לסטודנטים בינלאומיים יש רק מספר חודשים עד שנים בודדות כדי להתכונן לתחרות כה עזה.


  אנחנו בעלי גישה ייחודית ומקיפה למגוון מאגרי מידע של מלגות בארה"ב אשר נגישים ללקוחותינו בלבד.
  שכר הלימוד באוניברסיטה אמריקאית יקר מאוד. מעטים הם הסטודנטים הישראלים אשר מצליחים ללמוד ללא מלגה. ישנן מלגות אשר נמצאות בהישג יד, אולם צריך לדעת איפה לחפש. יועצנו הינם מומחים בתחום תכנון התמיכה הכלכלית (financial aid). אנחנו נמצא את המלגות המתאימות למידות שלך, נעזור לך למצוא את ההלוואות המשתלמות ביותר בארה"ב ויחד נתכנן את הפן הכלכלי של לימודיך.


  THE WAY IN מונהגת על ידי בוגרי בתי הספר למשפטים היוקרתיים בארה"ב אשר יתנו לך את התשובות הנכונות והאמינות לכל שאלותיך בתחום תהליך ההגירה.
  מחלקת ההגירה האמריקאית ידועה ביכולתה לעשות חיים קשים לסטודנטים זרים. ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם יועץ אשר יכול לענות לך על כל השאלות בצורה אמינה ובטוחה כדי שתוכל/י למלא באופן נכון את בקשות ויזת הסטודנט וויזת העבודה שלך. כדי שתדע מה עליך לעשות כדי לעמוד בדרישות המועמדות לגרין קארד (תעודת תושב), במה מותר לך לעבוד בקמפוס הלימודים, בזמן חופשת הקיץ ולאחר סיום הלימודים. כמו כן לפי האופן הנהוג בארה"ב, חשוב לדעת כי בזמן שהעצות שינתנו בתחום תייצגנה את הדרישות המשפטיות העדכניות, עצות אלו הינן במסגרת עצה כללית בלבד ואינן נחשבות כמתן שירותיים משפטיים ואינן יוצרות יחסי לקוח-עורך דין בין הצדדים.