• ‫אנא מלא/י את הפרטים הבאים‬ ונציגנו יצרו עימך קשר בהקדם:‬

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל*

  הערות

  * שדה חובה
 • ייעוץ בקבלה ללימודים בחו"ל

  נעים להכיר

  מי אנחנו

  THE WAY IN הינה חברת הייעוץ היחידה בתחום הקבלה ללימודים באוניברסיטאות באמריקה אשר מבוססת בארה"ב ונותנת את כל השירותים בעברית וברוסית לסטודנטים ישראלים.

  THE WAY IN מורכבת מבוגרי אוניברסיטאות העילית שבארה"ב. אנחנו עורכי דין, אנשי עסקים, רופאים, אדריכלים, סוחרי אומנות והיסטוריונים. אנו בוגרי בתי ספר יוקרתיים כגון הארוורד (Harvard), בראון (Brown), קורנל (Cornell), וונדרבילט (Vanderbilt), ג'ונס הופקינס (Johns Hopkins), בוודין (Bowdoin), ואוניברסיטת וירג'יניה (University of Virginia). באמתחתנו ניסיון מצטבר של שנים רבות של לימודים ושל עיסוק מקצועי כל אחד בתחומו.


  THE WAY IN פועלת דרך משרדנו הראשיים בארה"ב, בעיר ניו יורק תחת הנהגתה של יוליה גורודצקי, ישראלית, עורכת דין אמריקאית ויועצת לימודים אקדמאים בעלת ניסיון רב.

  יועצנו ברובם גדלו בישראל, שירתו בצה"ל ולאחר מכן החלו ללמוד באוניברסיטאות העילית שבארה"ב לפני יותר משלוש עשרה שנים. כמו כן חלק מיועצנו נולדו וגדלו בארה"ב. כולנו חיים ועובדים כיום בארה"ב ומקיימים קשר רציף עם מוסדות הלימוד בהם למדנו, כחלק מועדות קבלה ללימודים ובעיקר כחלק מוביל מרשת הקשרים הענפה אשר מתפתחת בכל מוסד.


  THE WAY IN חיה ונושמת את מציאות הקולג'ים האמריקאים, את מבחני הקבלה ובעיקר את שוק העבודה האמריקאי. יועצנו מבינים את הצרכים והקשיים של סטודנטים בינלאומיים בארה"ב בכלל ושל סטודנטים ישראלים בארה"ב בפרט.
  באנו ללמוד באמריקה ונחלנו הצלחה אקדמאית ומקצועית רבה. היינו רוצים לעזור גם לך להצליח.