• ‫אנא מלא/י את הפרטים הבאים‬ ונציגנו יצרו עימך קשר בהקדם:‬

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל*

  הערות

  * שדה חובה
 • THE WAY IN

  שירותים בארה"ב

  התקבלת ללימודים בארה"ב? נוסע לביקור בקמפוס? הוזמנת לראיון קבלה?
  הכנה מוקדמת לפני הטיסה לארה"ב יכולה לחסוך זמן יקר וכסף רב.

  THE WAY IN עוזרת בתכנון המעבר לארה"ב, בפרטים הקטנים כמו גם הגדולים ובעיקר עוזרת בהתאקלמות קלה ומהירה בארה"ב. המקרה של כל אחד הוא קצת שונה, ולכן אנחנו מתאימים את השירותים שלנו בארה"ב לפי הצרכים האישיים של כל לקוח. אנחנו מבוססים בארצות הברית ולכן אנחנו מבינים את השטח ויכולים לספק את המידע העדכני ביותר ואת העזרה האמינה ביותר.

  מבין מגוון השירותים ש THE WAY IN  מציעה:


  תמיכה כלכלית

  ישנן מספר מצומצם של מלגות לימודים/ מחיה לתלמידים בינלאומיים, ולהשיג אותן זו אינה משימה קלה, אולם אנו מתמחים במציאת המלגה המתאימה לכל סטודנט. חברתנו בעלת גישה ייחודית ומקיפה למגוון מאגרי מידע של מלגות בארה"ב אשר נגישים ללקוחותינו בלבד. יועצנו הינם מומחים בתחום תכנון התמיכה הכלכלית (financial aid). אנחנו נמצא את המלגות המתאימות למידות שלך, נעזור לך למצוא את ההלוואות המשתלמות ביותר בארה"ב ויחד נתכנן את הפן הכלכלי של לימודיך.


  מציאת דירה למגורים

  נמצא לך את הדירה המתאימה, הקרובה לקמפוס והזולה ביותר.


  הזמנת כרטיסי טיסה בארה"ב והגעה סופית אל היעד

  נמצא לך את הטיסה הכי קצרה והכי זולה בתוך ארה"ב ונדאג שתקבל את נקודות הנוסע המתמיד. בניגוד לישראל, בארה"ב יש להן ערך.


  תיאום תחבורה בארה"ב

  רוב מוסדות הלימוד נמצאים הרחק ממרכז הערים המפורסמות ויש צורך למצוא תחבורת המשך מנמל התעופה אל האוניברסיטה. נמצא לך את התחבורה הכי קלה והכי מהירה לפי בחירתך. החל מקו האוטובוס הכי ישיר, דרך הרכבת    הכי מהירה ועד תיאום השכרת רכב ו/או השכרת נגרר להעביר בו את כל חפציך בצורה הזולה והיעילה ביותר.


  תפקוד כאנשי קשר

  תהליך ההרשמה והקבלה מורכב מהתכתבויות ממושכות מול מוסדות הלימוד. אנו מתפקדים כאנשי קשר מטעם המועמד אל מול האוניברסיטאות השונות ועוזרים בהתכתבות בתהליכי ההרשמה, רשימות ההמתנה ושאלות שיצוצו לאחר הקבלה.


  תיאום ביקור או סיור בקמפוס

  לפני שבוחרים סופית את מוסד הלימודים כדאי לתאם ביקור בקמפוס, או להרשם לאחד מהסיורים המודרכים של כל אוניברסיטה. אנחנו נתאם לך את הביקור.


  מלונות

  בעת ביקור קצר באוניברסיטה לצורך ראיון או סיור בקמפוס או בתקופה הראשונית לפני תחילת הלימודים. נמצא בשבילך את המלון הזול, הקרוב והמתאים ביותר.


  מה מותר במסגרת ויזה הסטודנט?

  נושא אשרת השהייה בארה"ב הינו נושא סבוך ורגיש בקרב הממשל האמריקאי אשר מצריך הבנה והכרות עם המגבלות  של כל ויזה. אנחנו ננחה אותך מהן התקנות שצריך להקפיד בהן ומהן זכויות העבודה המותרות לפי חוק.


  מציאת עבודה בקמפוס

  אנחנו מספקים טיפים על אילו משרות מותר לקחת ואיפה ניתן למצוא עבודה בקמפוס.


  איך מביאים את המשפחה איתך לארה"ב?

  שאלה חשובה אשר מעלה אתגרים רבים. אנחנו נעזור וניתן הכוונה והסברים על אילו מכשולים עומדים בדרך ומה הדרך היעילה ביותר לעבור אותם.


  תשובות לשאלות חשובות

  לימודים בחו"ל הם למעשה התחלת חיים חדשים במדינה חדשה. מהר מאוד עולות שאלות רבות וחשובות כמו איזה   ביטוח בריאות לעשות, אילו הלוואות אני יכול לקבל ועוד. אנחנו נענה על כל שאלה שתצוץ.