• ‫אנא מלא/י את הפרטים הבאים‬ ונציגנו יצרו עימך קשר בהקדם:‬

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל*

  הערות

  * שדה חובה
 • תהליך הרשמה וקבלה ללימודים בארה"ב

  תהליך ההרשמה והקבלה

  תואר ראשון (Bachelor’s Degree) – קולג' – BA / BS

  בחירת הקולג' הנכון ותוכנית התמיכה הכלכלית (Financial aid) הם שני מרכיבים בלתי נפרדים וחייבים לחשוב עליהם יחד. אנחנו נבנה איתך את התוכנית הכלכלית (מלגות, הלוואות ועוד) ונגיש אותך לקולג'ים שתוכל/י לעמוד בעלויות או שיש לך סיכוי גבוה לקבל תמיכה כלכלית ממוסדות הלימוד.


  מלגות לתואר ראשון מתחלקות ל"מלגות על צורך סוציו-אקונומי"  ול"מלגות על בסיס הצטיינות". ברוב האוניברסיטאות הסיכוי לקבל מלגה על בסיס סוציו-אקונומי לסטונדטים שאינם אמריקאים נמוכים. כדי לזכות במלגה על בסיס הצטיינות (לא בהכרח הצטיינות אקדמית) לא מספיק להעמיד תיק מועמד מעולה (כל מרכיב במועמדות חייב להראות התאמה מושלמת בין המועמד לרוח הקולג' הספציפי) צריך גם להגיש מועמדות למגוון מלגות אשר מחייבות כתיבת חיבורים נוספים. אנחנו נעזור לך להשיג את המלגות הללו וננחה דרך כל הבירוקרטיה.


  תהליך הקבלה ארוך ומורכב ביותר. רוב הסטודנטים האמריקאים נעזרים בסוג של יועץ לימודים שינחה אותם דרך סבך ההרשמה והקבלה. אנחנו ננחה אותך לאורך כל התהליך החל מהתמודדות עם הבירוקרטיה, חיבור ושיפור החיבורים הנדרשים (המרכיב הדומיננטי ביותר במועמדות), מכתבי ההמלצה, ועד עמידה בלוחות הזמנים של עונת ההרשמה.


  הדרך הטובה ביותר ללמוד על האופי היחודי של כל מוסד לימודים היא דרך יועץ לימודים הממוקם בארה"ב אשר מתבסס על רשת ענפה של בוגרי הקולג'ים השונים.

   

  מה צריך לעשות כדי להתקבל:


  1. מבחנים (SAT או ACT, TOEFL או IELTS):

  SAT – דומה למבחן הפסיכומטרי הנהוג בארץ אשר בודק את הידע בהבנת הנקרא, כתיבה, חיבור וכישורים   מתמטיים. חלק הבנת הנקרא המרכזי כולל קטעי קריאה והשלמת משפטים. חלק הכתיבה כולל כתיבת חיבור קצר ושאלות מרובות אפשרויות (שאלות אמריקאיות) על שימוש בחוקי הדקדוק בשפה האנגלית, זיהוי טעויות והבנת הנקרא. חלק המתמטיקה כולל פעולות חשבון פשוטות, אלגברה, גאומטריה, סטטיסטיקה והסתברות.

  ACT – מורכב מ-4 מבחנים מרובי אפשרויות: אנגלית, מתמטיקה, הבנת הנקרא ומדעים

  TOEFL ו- IELTS – הינם מבחנים הבודקים את רמת הידע באנגלית, וכל סטודנט שאינו למד בבית ספר תיכון אמריקאי חייב להבחן בהם.

  למרות שאין אנו מכינה למבחנים הללו, אנו מנחים איך להתכונן למבחנים אלו, איזה ציונים תידרש/י לקבל, והמלצה על קורסים מכינים בישראל, במקרה ותרצה/י.

  מבחנים על נושאים ספציפים (Subject tests) – לרוב, סטודנט המתכוון להירשם לאוניברסיטת עילית ידרש להבחן במבחנים על נושאים ספציפים (לרב בשני נושאים). אנו ננחה אותך באילו מבחנים תצטרך להבחן, ואיך תוכל לקבל  את התוצאה הטובה ביותר ללא הוצאה כלכלית מיותרת על קורסי הכנה.

  כל מבחני הקבלה נערכים בישראל. אנו נעזור לך לבנות לוח זמנים אופטימלי להתכונן למבחנים ולהבחן בהם, כחלק מתוכנית ההכנה האישית והכוללת. במידה וניגשת למבחן מספר פעמים, רב האוניברסיטאות יתחשבו בציון הגבוהה ביותר.


  2. קורות חיים (CV)
  קורות החיים שנדרש להגיש למוסדות הלימוד שונים מקורות החיים שנהוג להגיש בחיפוש אחר עבודה.


  3. Personal Statement and the Essays (החיבור האישי)
  החיבורים האישיים מהווים מרכיב מכריע בהרשמה וחייבים להיות כתובים בתשומת לב מרובה ובצורה רהוטה ביותר.


  4. תיק עבודות
  יתכן כי בתי הספר לאדריכלות, אומנויות ועיצוב ידרשו ממך להכין תיק עבודות.