• ‫אנא מלא/י את הפרטים הבאים‬ ונציגנו יצרו עימך קשר בהקדם:‬

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל*

  הערות

  * שדה חובה
 • מאמרים אחרונים בנושא לימודים בארה"ב

  MBA – מנהל עסקים

  חשוב לדעת שבניגוד לדעה הרווחת שתואר שני במנהל עסקים (MBA) הוא כמו כל תואר אחר, בו הדגש הוא על ההשכלה,  תואר MBA הוא תואר מיועד מטרה.
  תוכנית MBA היא בעצם מרכז השמה אחד גדול ויוקרתי. מרכז שעיקר מהותו הוא ליצור יתרון יחסי לתלמידיו ולאפשר להם להתקבל למשרות הנחשקות ביותר בעולם העסקים.

  רמת בתי הספר נמדדת לפי מספר ואיכות מקומות העבודה שבוגריו מתקבלים אליהם ובין היתר לפי גובה המשכורת ההתחלתית של הבוגרים. מלבד הקורסים והמבחנים, הסטודנטים  בתוכניות הללו (בעידוד בית הספר) עסוקים בהשגת התמחויות יוקרתיות במוסדות הפיננסים הנחשבים, יצירת רשת קשרים ענפה, וליטוש היתרון היחסי שלהם אל מול התחרות העזה שתחכה להם לאחר סיום לימודיהם.


  כדי להתקבל לתוכניות הללו חשוב להבין את כללי המשחק (הרשמיים והבלתי רשמיים כאחד), להכיר את כל השחקנים ולתכנן את המהלכים הנכונים ביותר.

  כדי לעשות את כל זה צריך מאמן מעולה (במגרש שלנו קוראים לזה יועץ לימודים), אחד שמבין לעומק את תהליך הקבלה, עם גישה לכל המידע הלא רשמי, עם רשת  בוגרי תוכניות MBA ענפה, שחי בארה"ב ונושם את תהליך הקבלה כל יום, והכי חשוב, עם ניסיון מוכח.


  כדי ללמוד על הסיכויים שלך להצלחה וכדי לקבל את המידע הרלוונטי לך אישית ניתן לקבוע פגישת הכרות במשרדנו בהרצליה, ללא עלות או התחייבות מצידך.
  ניתן ליצור קשר ולהשאיר פרטי התקשרות בפינה השמאלית העליונה ונציגנו יצרו איתכם קשר.

  מידע על  מה צריך כדי להתקבל – לחצו כאן.