• ‫אנא מלא/י את הפרטים הבאים‬ ונציגנו יצרו עימך קשר בהקדם:‬

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל*

  הערות

  * שדה חובה
 • מאמרים אחרונים בנושא לימודים בארה"ב

  PhD – תואר שלישי – דוקטורט

  סיימת תואר ראשון או שני וחושב/ת על השלב הבא? רוצה להמשיך לפסגת העולם האקדמאי עם PhD מאוניברסיטה אמריקאית יוקרתית אבל לא בטוח/ה איך עושים את זה? 
  בשביל זה אנחנו פה. THE WAY IN מתמחה בתחום הקבלה לתוכניות PhD – תואר שלישי בארה"ב. תהליך הקבלה לתוכניות ה PhD  הוא ארוך, מורכב ומחייב ידע וניסיון מקדים.

  כדי להתקבל לתוכניות PhD חשוב להבין מספר דברים חשובים:

  1. תוכניות PhD בארה"ב הן מאוד מאוד תחרותיות (התוכניות היוקרתיות ביותר מקבלות סטודנט אחד על כל 40-60 מועמדים מתאימים).
  2. הגשת הבקשה הרשמית לקבלה למוסד הלימודים (Application) הוא השלב האחרון במהלכים שיש לבצע כדי להתקבל לתוכנית PhD. המאמץ העיקרי שיש להשקיע בו את מירב האנרגיה הוא השלב המקדים של יצירת קשרים (Networking) עם בעלי תפקידי מפתח בתוכנית הלימודים.
  3. תהליך הקבלה לתוכנית PhD דומה מאוד לתהליך קבלה לעבודה. התוכניות מחפשות את עוזרי המחקר הטובים ביותר ולכן הניסיון שלך במחקר והיכולת שלך ליצור קשרים עם סגל תוכנית ה- PhD הם מה שיובילו להצלחה. אחרי הכל, כל ראש מחלקה או ראש מעבדה בוחר קבוצה קטנה ונבחרת של אנשים שהוא מרגיש בנוח לעבוד עימם.

  אנחנו נעזור לך למצוא את הפרופסורים הנכונים בכל תוכנית PhD ליצר מולם רשת של קשרים. נחבר בשבילך או איתך את כל ההתכתבות המקדימה לתהליך הקבלה מול אותם פרופסורים, נתאים את קורות החיים שלך למה שהם מחפשים בעיקר סביב הניסיון המחקרי ונרכיב יחדיו את החיבור האישי (statement of purpose) הנדרש ברמה הגבוה ביותר כך שיציג אותך כמועמד מעולה.


  כדי ללמוד על הסיכויים שלך להצלחה וכדי לקבל את המידע הרלוונטי לך אישית ניתן לקבוע פגישת הכרות במשרדנו בהרצליה, ללא עלות או התחייבות מצידך.
  ניתן ליצור קשר ולהשאיר פרטי התקשרות בפינה השמאלית העליונה ונציגנו יצרו איתכם קשר.

  מידע על מה צריך כדי להתקבל – לחצו כאן!